STRONA GŁÓWNA
POŁOŻENIE
GALERIA
SANKTUARIUM
GALERIA PARAFIALNA
AKTUALNOŚCI
HISTORIA
PRZYRODA
SZKOŁA
KULTURA
SPORT
KURPIE BIAŁE
OKOLICA
POMOC SĄSIEDZKA
PROMOCJA FIRM
INWESTYCJE
OGŁOSZENIA
NASI ARTYŚCI
AUTORZY
 
Ładne posesje i ogrody

     

 

„Najładniejsza posesja i ogród w Gminie Ostrów Mazowiecka w 2007 roku”

   Kolejna edycja konkursu na „Najładniejszą  posesję i ogród w Gminie Ostrów Mazowiecka w 2007 roku” rozstrzygnięta. Podsumowania dokonano podczas   III Dni Gminy Ostrów Mazowiecka – Dożynek 16 września w Nowej Osuchowej.     

Komisja konkursowa I miejsce przyznała  posesji i ogrodowi: Państwa Grażyny    i Wojciecha Kowalczyk z Komorowa, II miejsce posesji i ogrodowi: Państwa Bożeny i Andrzeja Niedźwieckich z Turki, III miejsce przyznano posesji i ogrodowi: Państwa Barbary i Kazimierza Andryszczyk z Nowej Osuchowej, oraz posesji Państwa Ewy  i Jarosława Predel z Komorowa, IV miejsce przyznano posesji i ogrodowi: Państwa Zofii i Andrzeja Grabowskich z Kuskowizny, V miejsce przyznano posesji i ogrodowi Państwa Anny  i Ryszarda Tułowieckich z Nowej Osuchowej, oraz  Państwa Doroty i Leszka Ratyńskich  z Nieskórza.

 

Zobacz - Galerie zdjęć

 

  Informacje ze strony: http://www.gminaostrowmaz.home.pl

 

************************************************************************

 

„Najładniejsza  posesja i ogród w Gminie Ostrów Mazowiecka w 2008 roku”

Kolejna edycja konkursu na „Najładniejszą  posesję” w Gminie Ostrów Mazowiecka   w 2008 roku” rozstrzygnięta. Podsumowania dokonano tradycyjnie podczas   Dni Gminy Ostrów Mazowiecka – Dożynek - 7 września w Ugniewie. O miano tej najładniejszej rywalizowało 16 gminnych posesji. W tym roku konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: ogród  i gospodarstwo rolne.               

W pierwszej kategorii komisja konkursowa I miejsce przyznała ogrodowi: Państwa Bożeny i Andrzeja Niedźwieckich  z Turki, II miejsce zajęli Państwo Bronisława i Marek Skarżyńscy ze Starego Lubiejewa, III miejsce Państwo Katarzyna i Marek Brzuscy z Ugniewa, oraz Pani Maria Adamczyk z Komorowa, a IV miejsce Państwo Małgorzata i Stanisław Szczechura z Komorowa oraz Martyna i Krzysztof Janiccy z Jelonek.

W kategorii gospodarstwo rolne komisja wydała następujący werdykt: I miejsce przyznano Państwu Elżbiecie i Krzysztofowi Hoffman z Podborza,  II miejsce Pan Tadeusz Różański z Kalinowa, III miejsce Państwo Sabina i Edward Badurek z Nagoszewki II  oraz wyróżnienie dla Państwa Barbary i Kazimierza Andryszczyk z Nowej Osuchowej.            

Z roku na rok zainteresowanie konkursem wśród mieszkańców naszej gminy rośnie. Jest to powód do zadowolenia, gdyż możemy w ten sposób podziwiać i nagradzać wkład pracy gospodarzy do swoich posesji.

- MK.

Zobacz - Galeria zdjęć

Informacje ze strony: http://www.gminaostrowmaz.home.pl

Propozycje rozwiązań

 

 

 

 

Jeżeli mają państwo jakiekolwiek propozycje do strony proszę o kontakt.